Mirka

Desítky let zkušeností a silný závazek k produktovému vývoji udělali ze společnosti Mirka průkopníka v oblasti ohebných brusiv a produktů, které umožňují skutečně bezprašné povrchové úpravy.

Tyto inovace jsou navíc podpořeny vytvořením průlomových nátěrových výrobních procesů. Díky svému závazku pro inovativní design a rozvoj vytvořily nové Mirka Power Tools nástroje pokročilý systém pro broušení a leštění, což uživateli rovněž přináší vynikající výhody.

V kombinaci s řadou efektivních a vysoce kvalitních doplňků nabízí našim zákazníkům bezkonkurenční přístup ke kompletnímu brusnému řešení podle jejich individuálních potřeb. Mirka je globálně expandující organizace s dceřinými společnostmi v Evropě, Severní a Jižní Americe a Asii. Sídlo společnosti a výrobní haly se nacházejí ve Finsku. Více než 90 % výrobků je vyváženo a prodáváno do více než 80 zemí světa.


Mirka

Brusivo

Po více než tři desetiletí je Mirka předním výrobcem a dodavatelem brusiva pro automobilový průmysl, autoopravárenství, výrobce kompozitů, dřevozpracující a nábytkářský průmysl a také pro sektor průmyslové úpravy kovů. Specializujeme se na netextilní a bezprašné brusné produkty pro povrchovou úpravu. Naše obsáhlá produktová nabídka je ideální jak pro individuální práce, tak i pro úplné systémy broušení. Unikátní koncept bezprašného broušení Mirka v kombinaci s naším efektivním řešením povrchových úprav nahradil tradiční metody broušení v mnoha průmyslových odvětvích. Sortiment brusiva je doplněn také dalšími produkty a příslušenstvím, což nám umožňuje nabídnout zákazníkovi komplexní brusné řešení.


Mirka

Zázemí

Sídlo společnosti Mirka, výrobní prostory a oddělení pro výzkum a vývoj se nacházejí ve městě Jeppo na západním pobřeží Finska. Textilní podkladový materiál pro „Net“ produkty se vyrábí ve městě Karis. Část výroby, skladové prostory pro hotové výrobky a doprava se nachází ve městě Oravais nedaleko Jeppa, odkud se výrobky vyváží do celého světa.

Čtrnáct dceřiných společností ve Spojeném království, Německu, USA, Švédsku (pobočky v Norsku a Dánsku), Francii, Itálii, Španělsku, Mexiku, Brazílii, Singapuru, Číně, Rusku, Kanadě a Indii udržuje úzký kontakt s jednotlivými zákazníky na lokální úrovni.

Máte dotaz k produktům Mirka?

Chcete vědět více technických parametrů? Poradíme Vám! Kontaktujte nás